banner20

banner13
23 Eylül 2019 Pazartesi

İşte Filbox yayıncılığın tüm ayrıntıları

Oflaz Medya Grubu, Türkiye'nin yeni dijital platformunu kurdu. Filbox adıyla kurulan platform Haziran ayında yayına başladı.

09 Eylül 2014 Salı 16:24
İşte Filbox yayıncılığın tüm ayrıntıları
Televizyon izleyicilerine Türksat Uydusu üzerinden şifresiz izlenen ulusal ve yerel kanalların yanı sıra binlerce kaliteli film, dizi ve belgesel içeriği sunan Filbox ile lansman süresi boyunca SinemaTV, SinemaTV 2, Sinema TV Aile, SinemaTV 1001, SinemaTV Aşk, SinemaTV Aksiyon, RTL ve Sci Tech kanalları izlenebilecek.

İlk aşamada CI (Common Interface ) girişi olan uydu alıcılarında ve DVBS, DVBS2 özelliği olan (dahili uydu alıcısı olan) televizyonlar aracılığı ile kullanılabilecek olan Filbox, CAM Modülle abonelere ulaşacak. Lansman kampanyası döneminde aboneler, hiçbir taahhüt vermeden 1 yıllık abonelik için 149 TL ödeyerek Filbox CAM Modül ile paket içeriğindeki tüm kanalları izleyebilecek. Lansman dönemi sona erdikten sonra ise Filbox CAM Modülün fiyatı 199 TL olacak.

Dracula, Downton Abbey, Grimm, Brooklyn Nine-Nine gibi dünyada beğeni ile takip edilen dizilerin yanı sıra Martin Scorsese ve Leonardo DiCaprio ikilisinin sansasyonel son filmi The Wolf of Wall Street ve bu sene 3 dalda Oscar kazanan Dallas Buyers Club gibi bağımsız sinemanın en yeni örnekleri ve Universal, Paramount, FOX ve MGM gibi stüdyoların gişe rekortmeni film ve dizileri SinemaTV kanalları ile Filbox’ta olacak. RTL ve Sci Tech kanalları da Türksat uydusu üzerinden ilk kez Filbox platformu ile yayın hayatına başlayacak.

Oflaz Medya Grubu
Oflaz Medya Grubu, 1990 yılında, yurtdışından film, televizyon dizisi ve diğer TV formatları satın alarak bunların dağıtımını yapan Medyavizyon şirketi ile faaliyetlerine başladı. Sinema alanındaki istikrarlı başarısını yayın sektöründe de devam ettiren Oflaz Medya Grubu, 2005 yılında Nickelodeon Türkiye'nin; 2006’da MTV Türkiye kanallarının, 2008’de ise SinemaTV kanallarının kurulmasıyla büyümeye devam etti. 2009 yılında bilim-teknoloji ağırlıklı yayın yapan belgesel kanalı Sci Tech TV'yi kuran grup, 2012 yılında ise çocuk ve anime kanalı olan ve dönüşümlü yayın yapan Kidz/Animez kanalını kurdu.
Özellikle dijital alandaki gelişmeler ve bilgi teknolojilerinin hızla gelişmesinden sonra medya sektöründeki büyümeyi öngören Oflaz Medya Grubu tarafından 1998 yılında MCD (Multi Channel Developers Inc) kuruldu. Kurulduğu günden itibaren uluslararası kanalların Türkiye'deki dağıtımında öncü olan MCD, bugün Eurosport, Eurosport 2, Eurosport HD, Euronews, BBC Prime, BBC World, BBC Life Style, BBC Entertainment, BBC Knowledge, Cbeebies gibi seçkin uluslararası tematik kanalların da dağıtım ve lisans haklarına sahiptir.
    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
ÖZEL HABER
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV
banner17