banner20

banner13
22 Eylül 2019 Pazar

CEPIS Yeni Genel Başkan Yardımcısı Erdem Erkul

CEPIS'ın, bugün Brüksel’de yapılan genel kurulunda Türkiye Bilişim Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Erdem Erkul, başkan yardımcısı olarak seçildi. Dışışleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu da sosyal medya da bir mesaj yayınlayarak Erdem Erkul'u tebrik etti.

27 Kasım 2014 Perşembe 14:55
CEPIS Yeni Genel Başkan Yardımcısı Erdem Erkul
 Avrupa Profesyonel Bilişim Dernekleri Konseyi (CEPIS) üyeleri Brüksel’de düzenlenen genel kurulda Genel Başkan yardımcısını seçti.  Oyların çoğunluğunu alan Türk bilişimci Erdem Erkul, CEPIS Genel Başkan Yardımcısı olarak seçildi. 
33 Avrupa ülkesi ve 350 binin üzerinde bilişim teknoloji uzmanının üyesi olduğu CEPIS, Avrupa bilişim politikalarına yön veriyor.

4 yıldır CEPIS'te Türkiye'yi temsil eden Erkul, Microsoft ve Samsung'da yaptığı başarılı çalışmalarla da biliniyor. Erdem Erkul, dünyanın sayılı üniversitelerinden Harvard’ında bir ara gözdesi olmuş, üniversiteye iki defa davet edilmişti.
Erdem Erkul kimdir?

1980 yılında Ankara’da doğdu. İşletme, Kamu Yönetimi ve Siyaset Bilimi alanlarında Lisans ve Lisans sonrası eğitimlerini tamamladı. Harvard Universitesi’nde Ekonomik Kalkınma icin İnovasyon Programına ve E-devlet Merkezinde calışmalara katıldı. Girişimci olan Erkul, Dünya’nın önemli Uluslararası e-devlet portallarından birisi olan digital-government.net ‘in de kurucusu ve editörü. Sivil toplum çalışmalarına onem veren ve aktif katılan Erkul, Türkiye Bilişim Derneği Başkan Yardımcısı olmasının yanında, ülkemizde gençlere , engellilere ve yaşlılara yönelik bir çok sosyal projeye imza attı.Anahtar Kelimeler: Cepıs
    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
ÖZEL HABER
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV
banner17