banner20

banner13
23 Eylül 2019 Pazartesi

Aydın Çamlıbel'e Filbox'ta önemli görev

Türkiye'nin yeni digital platformu Filbox'ta genel müdürlük görevine telekomünikasyon sektöründe 30 yıllık deneyime sahip olan Aydın Çamlıbel getirildi. Filbox, Oflaz Medya Grubu tarafından Haziran ayında kuruldu.

09 Eylül 2014 Salı 16:23
Aydın Çamlıbel'e Filbox'ta önemli görev
Filbox Genel Müdürü Aydın Çamlıbel konu ile ilgili olarak, “Bu görevi üstlenmekten dolayı çok heyecanlıyım. Filbox ile tüketicilerinin ihtiyaçlarını karşılayacak, onları memnun edecek kalitede içerik ve hizmet sunmak ilk öncelikli hedefimiz olacak. Bu doğrultuda kanal sayımızı ve çeşitliliğini yıl sonuna kadar artırmayı planlıyoruz.” dedi.
Aydın Çamlıbel kimdir?

Aydın Çamlıbel, 1983 yılında Darmstadt Teknik Üniversitesi’nden mezun oldu. Aynı yıl Siemens’te Proje Mühendisi olarak göreve başlayan Çamlıbel, satış müdürlüğü ve Kablo TV grup müdürlüğü görevlerinde bulundu. 1999-2006 yılları arasında Telsim’de yatırım koordinatörü ve satış & pazarlama Genel Müdür yardımcılığı görevlerinde bulunan Çamlıbel, 1 yıl süreyle Vodafone da satıştan sorumlu Genel Müdür yardımcısı olarak görev yaptı. Türk Telekom’da 4 yıl Genel Müdür yardımcısı ve CEO danışmanı olarak çalışan Çamlıbel, 2011 -2014 yılları arasında Aneltech firmasında Genel Müdür olarak çalıştı. Çamlıbel 1 Temmuz 2014 tarihinde Filbox Genel Müdürü oldu.

Filbox hakkında
Haziran ayında Cam Modül ile satışa çıkan Filbox, televizyon izleyicilerine Türksat Uydusu üzerinden şifresiz izlenen ulusal ve yerel kanalların yanı sıra binlerce kaliteli film, dizi ve belgesel içeriği sunuyor. Filbox modül ile SinemaTV, SinemaTV 2, Sinema TV Aile, SinemaTV 1001, SinemaTV Aşk, SinemaTV Aksiyon, RTL ve Sci Tech kanalları izlenebiliyor.
    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
ÖZEL HABER
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV
banner17