banner20

banner13
23 Eylül 2019 Pazartesi

Tüp bebekte yüksek şans Novaartla yakalanıyor

Tüp bebek tedavisi gören ve sağlıklı hamilelik dönemi geçirmek isteyen hastalarına tedavi süreleri boyunca evrensel kalite standartlarına uygun, teknolojik donanımın üst seviyede olduğu, steril koşullarda profesyonel hizmet veren Novaart Tüp Bebek Merkezi, başarıda büyük adımlar atıyor. Tüp bebek tedavisinde yüksek başarı sağlayan Novaart Tüp bebek merkezi; alanında uzman ve deneyimli doktorları; profesyonel ekibi ile Ankara Çukurambar’da hizmet veriyor.

22 Aralık 2014 Pazartesi 17:29
Tüp bebekte yüksek şans Novaartla yakalanıyor
 Tüp bebek tedavisinde dünyada ilk 10 ülke arasında yer alan ülkemizde her yıl 40 binin üzerinde tüp bebek tedavisi yapılıyor . Evli çiftlerin yüzde 15’i çocuk sahibi olmakta güçlük çekiyor.  Bu nedenle tüp bebek merkezlerine yönelen çiftler,  en başarılı tüp bebek merkezini araştırıyor.  Tüp bebekte tam donanımlı bir merkezde doğru seçenekler uygulanmadan gerçekleştirilen denemeler genellikle başarısızlıkla sonuçlanmakta. Bebek sahibi olmak isteyen fakat normal yollardan bebek yapamayan çiftlere tüp bebek tedavisi ile destek veren Novart Tüp Bebek Merkezi, her geçen gün başarı oranını arttırıyor.   Novaart Tüp Bebek merkezi’nde tüp bebek tedavisi çiftlere hususi planlanıyor ve  çağdaş tedavi yaklaşımları uzman ekip tarafından uygulanıyor. Novaart’ta; klasik kısırlık tanı ve tedavisi, aşılama ve tüp bebek hizmetlerine ek olarak embriyoların genetik incelenmesi, testisten biyopsi ile sperm elde edilmesi, sperm dondurma  ve embriyo işlemleri yapılmakta. Ayrıca normal doğum işlemleri de yapılmakta.

Tüp bebek tedavisinde başarılarıyla adından söz ettiren Prof. Dr. Ahmet Erdem ve Prof. Dr. Mehmet Erdem’in kurduğu Novaart Tüp Bebek Merkezi’nde son gelişmeleri uygulayan uzman doktorlar, embriyolog, biyolog ve hemşirelerden oluşan kadro çocuk yapmak isteyen çiftler için hizmet veriyor.

Çocuk özlemi çeken ailelere “Yeni bir hayat” kurmak için yola çıkan uzman ekip; tüp bebek tedavisinde sağladığı büyük başarılarla adından söz ettiriyor.
Tüp bebek hizmetinin tam donanımlı bir hastanede sunulmasının, çiftlere birçok yönden avantaj sağladığını aktaran Prof. Dr. Ahmet Erdem ve Prof. Dr. Mehmet Erdem; bebek isteyen hastalara şu tavsiyelerde bulundu:

“EĞER; adet düzensizliği ve yumurtlama probleminiz varsa, polikistik over teşhisi konmuşsa, endometriozis ve yumurtalık kisti problemi ile uğraşıyorsanız, yaşınız ileri ve yumurtalık rezerviniz düşükse, sperm parametreleri bozuksa, genetik ve bağışıklık sistemi sorunları varsa, başarısız tüp bebek denemeleriniz olduysa, hepsi düşükle sonuçlanan gebelikleriniz varsa, güvenilir bir merkez ve hekime ulaşmak istiyorsanız  mutlaka bir tüp merkezine başvurun!”

    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
ÖZEL HABER
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV
banner17