banner20

banner13
22 Eylül 2019 Pazar

Yeni Akit Ankara; Arseven ve ekibine emanet

Gazeteci-yazar Serdar Arseven, Yeni Akit Gazetesi’nin Ankara temsilciliği görevine ikinci defa getirildi. Gazetenin kuruluşundan itibaren çeşitli kademelerde sorumluluk alan Serdar Arseven Ankara Temsilciliği görevini yürütecek. Arseven'in yeni görevi yarın çıkacak olan baskıda resmen duyurulacak.

29 Aralık 2014 Pazartesi 12:38
Yeni Akit Ankara; Arseven ve ekibine emanet
 Yeni Akit Gazetesi’nde büyük emekleri olan başarılı gazeteci ve yazar Serdar Arseven’e önemli bir görev verildi.  Serdar Arseven gazetenin Ankara ayağını koordine edecek. Usta gazatecinin köşe yazarlığına da devam edeceği öğrenildi.

Yeni Akit gazetesinin kurmayı planladığı televizyon kanalı projesinin de önemli isimlerinden olan Arseven'in yeni görevi yarın çıkacak olan baskıda resmen duyurulacak.
Konuyla ilgili olarak yeniakit.com.tr'ye bilgi veren  Serdar Arseven, Akit'teki her görevin çok önemli olduğunu vurgulayarak, "Kıymetli okuyucularımıza bugüne kadar Yeni Akit'e ve şahsıma gösterdikleri ilgiden dolayı çok teşekkür ediyorum.. Türkiye'nin çok önemli bir süreçten geçtiği bu dönemde hepimize düşen görevler var.. Üzerimize aldığımız sorumluluğun gereğini de layıkıyla yerine getireceğimizden kimsenin kuşkusu olmasın. Müslümanların cesur sesi ve inananların yüz akı olan Akit'imizin sesinin daha da güçlü çıkması için, bundan önce olduğu gibi bundan sonra da elimizden gelen her şeyi yapacak ve 'bağımsız, bağlantısız bir duruşla' bu bayrağı daha da yükseklere taşımanın derdinde olacağız. Gayret bizden, netice Allah'tan" ifadelerini kullandı.  

    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
ÖZEL HABER
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV
banner17