banner20

banner13
22 Eylül 2019 Pazar

Seda Sayan ile Erkan Çelik ayrıldı!

Şarkıcı ve sunucu Seda Sayan, 6 yıldır birlikte olduğu Erkan Çelik’le beraberliğinin sona erdiği yönünde basına yansıyan haberleri, yazılı açıklamayla doğruladı.

11 Mart 2017 Cumartesi 11:20
Seda Sayan ile Erkan Çelik ayrıldı!
Sevgilisi Erkan Çelik'le ilişkisini noktalayan ve yaklaşık bir milyon takipçisinin olduğu Instagram hesabını kapatan Seda Sayan, yazılı bir açıklama yaptı.

Ünlü şarkıcı ve sunucu, yoğun iş hayatı ve geçen zamanın ilişkiyi tükettiğini, bu nedenle ayrılık kararı aldıklarını belirtti.

Seda Sayan'ın açıklaması şöyle:

"Söz yazarı Erkan Çelik ile sevgi, saygı ve sadakat çerçevesinde devam eden beraberliğimizde aşkı, dostluğu ve iş arkadaşlığını hepinizin gözleri önünde yaşadık. Hayatın yüklerini beraber omuzlayıp büyük emeklerle var ettiğimiz bu ilişkide, gerek yoğun iş hayatlarımızın gerekse 6 yıllık beraberliğin getirmiş olduğu yorgunlukla maalesef ilişkimizi tüketme noktasına geldik. Bu sebeple ayrılığın bizler açısından yapılacak en doğru tercih olduğuna karar verdik. Bu ayrılık elbette ki sadece aramızdaki aşk ilişkisi ile sınırlı kalacaktır. İş arkadaşlığımız ve dostluğumuz bakidir. Öyle ki Erkan Bey ile yapımcılarımızı değiştirme gereği bile hissetmedik. Tüm bu süreçte birbirimize verdiğimiz kıymet hiç eksilmemiş hatta artmıştır. Bundan sonrası için birbirimizin mutluluğundan başka bir temennimiz olamaz." 


    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
ÖZEL HABER
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV
banner17